325
264087

Holländsk konstnär 17/1800-tal

Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 620 - 3 490 EUR
2 740 - 3 650 USD
Klubbat pris

HOLLÄNDSK KONSTNÄR, olja på duk, 1700/1800-tal.

Dam med page. 172 x 92 cm

Uppfodrad duk , skador, lagningar.