446
240858

KARMSTOL. Stockholmsarbete, 1700-talets andra hälft. Rokoko.

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 390 - 2 870 EUR
2 710 - 3 250 USD
Klubbat pris
31 000 SEK

Bonad. Lös stoppad rygg och sits. Krön och sarg med snidade musselformationer.

Lagningar, sprickor.