493
270819

APPLIQUER, för fyra ljus, ett par. Nygotiska, 1800-talets första hälft.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 420 - 1 900 EUR
1 630 - 2 170 USD
Klubbat pris
12 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgylld och patinerad brons. Dekor av blad och strävbågar. Höjd 34 cm.