51
273206

Per Ekström

(Sverige, 1844-1935)
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
7 100 - 8 870 EUR
7 410 - 9 260 USD
Klubbat pris
Per Ekström
(Sverige, 1844-1935)

PER EKSTRÖM, olja på duk, signerad P. Ekström.

Vinterlandskap med lågt stående sol. 100 x 151 cm.

Obetydligt slitage.