511
264218

KANDELABRAR, för fem ljus, ett par. Frankrike, 1800-tal. Empire.

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 370 - 2 850 EUR
2 710 - 3 260 USD
Klubbat pris
22 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgylld och patinerad brons. Dekor med blomsterornerade ljusarmar samt tassfötter. Höjd 60 cm.

Kompletterade manschetter.