515
269399

BORDSLAMPA. Frankrike, 1800-talets slut. Louis XVI-stil.

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 180 - 2 620 EUR
2 280 - 2 740 USD
Klubbat pris
25 000 SEK

Förgylld brons. Dekor av akantusblad och figurer. Märkt "Picard" Höjd 33, höjd inkl skärm 63 cm.

Sliten förgyllning.