523
263841

LJUSSTAKAR, ett par. Frankrike, 1800-talets början. Empire.

Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 420 - 1 710 EUR
1 630 - 1 950 USD
Klubbat pris
18 500 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgylld brons. Blomsterdekorerat skaft, kapitäl med fruktkorg. Höjd 31 cm.