526
263821

LJUSSTAKAR, ett par. Frankrike, 1800-talets början. Empire.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
775 - 969 EUR
887 - 1 110 USD
Klubbat pris
10 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgylld brons. Rund fot. Trumpetformat och pärlmönstrat skaft. Höjd 22 cm.