566
249458

SMÖRASK MED LOCK. Älvdalen, 1800-talets början. Karl Johan.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 150 - 1 430 EUR
1 300 - 1 630 USD
Klubbat pris
16 500 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Blybergsporfyr. Rund fasetterad. Lockknopp av brons i form av pinjekotte. Diameter 13 cm.

Små nagg.