588
259003

BRICKA, 1800-tal.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
287 - 383 EUR
325 - 433 USD
Klubbat pris
5 500 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61
BRICKA, 1800-tal.

Plåt. Bemålad i rött med motiv av vinranka samt klassiserande motiv av kvinnor vid vattendrag. Längd 54, bredd 42 cm.

Slitage.