604
252422

POKAL, flügelglas. Tyskland, 1600-tal.

Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
1 940 - 2 910 EUR
2 220 - 3 330 USD
Klubbat pris
16 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Höjd 15,5 cm.

Obetydlig undersides nagg.