609
273399

BÄGARE, glas. Tyskland, 1700-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Klubbat pris

Graverad och slipad dekor av jaktmotiv. H 14.

Slitage.