613
271244

FLÜGELGLAS. 1700-tal, troligen Holland.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Klubbat pris
6 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

S.k. Facon de Venise, med graverad dekor av fåglar på kvist. Höjd 19 cm.

Nagg.