62
233965

Olof Hermelin

(Sverige, 1827-1913)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 870 - 3 820 EUR
3 250 - 4 340 USD
Klubbat pris
60 000 SEK
Olof Hermelin
(Sverige, 1827-1913)

Landskap med figurer

Signerad O. Hermelin och daterad 1886. Duk 89 x 149 cm.