637
252401

POKAL med LOCK, blått glas. Göteborgs glasbruk, 1700-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
766 - 958 EUR
867 - 1 080 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Balusterform med vit kant vid mynning. Höjd 36,5 cm.

Obet nagg.