64
263879

Olof Hermelin

(Sverige, 1827-1913)
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 420 - 2 910 EUR
2 770 - 3 330 USD
Klubbat pris
36 000 SEK
Olof Hermelin
(Sverige, 1827-1913)

Vårlandskap med figurer

Signerad O. Hermelin och daterad 15/5 1885. Uppfodrad duk 59 x 92,5 cm.