674
261714

DESSERTTALLRIKAR, 18 stycken, porslin. "Flora Danica", Kunglig Dansk, 1900-tal.

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 370 - 2 850 EUR
2 710 - 3 260 USD
Klubbat pris
29 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Dekor som föregående. Modell nummer 3554. Diameter 23 cm.

Tre med kantlagning. Nagg.