73
195813

Nils Kreuger

(Sverige, 1858-1930)
Utropspris
150 000 - 175 000 SEK
14 300 - 16 700 EUR
16 300 - 19 000 USD
Klubbat pris
180 000 SEK
Nils Kreuger
(Sverige, 1858-1930)

"Kruthuset" (Borgholm)

Signerad N. Kreuger och daterad 1905-06. Duk 90,5 x 125,5 cm.