818
256183

BROSCH, Cartier, gammalslipade diamanter, tot. ca 0.50 ct.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
775 - 969 EUR
887 - 1 110 USD
Klubbat pris
10 500 SEK

18k guld. Signerad och numrerad 8502. L. 2,8 cm.

En sten med skada.

Tilläggslista

En sten med skada/ one stone with damage.