843
255208

BROSCH, antikslipade diamanter, tot. ca 8 ct, ca 1880-tal.

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 390 - 2 870 EUR
2 710 - 3 250 USD
Klubbat pris
42 000 SEK

Silver, förgylld baksida. L. 4,5 cm.