851
262599

BROSCH, Van Cleef & Arpels, rubiner och briljantslipade diamanter, tot. ca 0.60 ct, Paris, 1950-tal.

Utropspris
35 000 - 40 000 SEK
3 340 - 3 820 EUR
3 800 - 4 340 USD
Klubbat pris
68 000 SEK

18k guld. I form av rosett. Numrerad 51188. H. 7 cm.

En sten saknas.