855
260202

ARMBAND, gammal- och antikslipade diamanter, tot. ca 16 ct. 1930-tal.

Utropspris
65 000 - 70 000 SEK
6 170 - 6 640 EUR
7 060 - 7 600 USD
Klubbat pris
84 000 SEK

Platina. Franska stämplar. L. 18 cm.

Tennlödning, senare sten.