855
260202

ARMBAND, gammal- och antikslipade diamanter, tot. ca 16 ct. 1930-tal.

Utropspris
65 000 - 70 000 SEK
5 670 - 6 100 EUR
5 930 - 6 390 USD
Klubbat pris
84 000 SEK

Platina. Franska stämplar. L. 18 cm.

Tennlödning, senare sten.