891
270308

ÖRHÄNGEN, Van Cleef & Arpels, 'Cosmos', briljantslipade vita och Fancy gula diamanter, tot. 3.50 ct, Genève 1985.

Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
4 360 - 5 230 EUR
4 560 - 5 470 USD
Klubbat pris
80 000 SEK

18k guld. Mittstenar Fancy Intense-Vivid Yellow, vardera 0.40 ct. Signerade och numrerade 132280. Diam. 2 cm. Originaletui.