900
255257

ARMBAND, emaljarbete med rubin, turkos, peridot, citrin och ametist. 1800-talets mitt.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
766 - 958 EUR
867 - 1 080 USD
Klubbat pris
7 000 SEK

Schweiz. L. 16 cm. Emaljskador, avkortat, small stones missing.