940
272493

BROSCH, 18k vitguld med briljant- och åttkantslipade diamanter, tot. ca 1.80 ct. ca 1960-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Klubbat pris

Bukettform. L 5,5 cm.

Slitage.