Utan titel
Svit om 44 etsningar, 1982, samtliga signerade med blyerts 6/12, Pl. A-M i olika état (A:1-4; B:1-3; C:1; D:1; E:1; F:1-4; G:1-4; H:1-5; I:1-5; J:1-4; K:1-7; L:1-4; M:1) tryckt och utgiven av Lacourière et Frelaut, Paris, blindstämpel Atelier Lacourière. Bladstorlek 76 x 57 cm (BFK Rives).
Carl Axel Valéns Stiftelse.