Etsning och färgakvatint, 1976, signerad med blyerts IX/L, tryckt av Morsang, Paris, utgiven av Le Vent d'Arles, Paris. 28,4 x 22,9 cm, bladstorlek 43,7 x 33 cm (Japan).
Dupin 961.
×
Logga in
Kunde inte logga in