485
299831

JOSEF LORENZL, figurin "Diana" Österrike.

Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 650 - 3 530 EUR
2 760 - 3 680 USD
Klubbat pris
30 000 SEK

Silverpatinerad brons i form av Diana med hundar, sockel av onyx. Signerad Lorenzl samt import på gaveln. Höjd 44 cm, längd 27,5 cm.

Slitage, repor.