488
286754

OKÄND FORMGIVARE, stolar, 4 st, Frankrike 1920-30-tal.

Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
887 - 1 330 EUR
926 - 1 390 USD
Klubbat pris
Malou Haglund
Malou Haglund
Värderingsman
+46 (0)727 33 27 20

Bok, genombruten sits i rutor.

Skador.

Tilläggslista

Proveniens: Enligt uppgift Eileen Gray.

Proveniens

Enligt uppgift Eileen Gray