683
299987

DAMARMBANDSUR, modell nr 337, Vivianna Torun Bülow Hübe, Georg Jensen, Köpenhamn. 1900/2000-tal.

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
353 - 441 EUR
368 - 460 USD
Klubbat pris

Rostfritt stål, qvartzur, urtavlans diam 2,2, armbandets storlek M (medium).

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Etui medföljer.