836
274603

LISA LARSON, skulptur, Gustavsberg sannolikt 1950-tal.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
388 - 581 EUR
443 - 665 USD
Klubbat pris
31 000 SEK

Malou Haglund
Malou Haglund
Värderingsman
+46 (0)727 33 27 20

Stengods, ristad dekor, glaserad i grönt, blått och vitt. Signerad LISA LARSON. Höjd 18 cm.

Något ojämn glasyr, nagg.