864
262423

HANS HEDBERG, flaska med propp, Biot, Frankrike.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
527 - 703 EUR
560 - 746 USD
Klubbat pris

Malou Haglund
Malou Haglund
Värderingsman
+46 (0)727 33 27 20

Starkeldsfajans, spräcklig glasyr i grönt och orange. Signerad Hhg. Höjd 27 cm.

Lagning, ojämn glasyr.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

7. Edvin Öhrström, vas, "Assyrisk Prinsessa", glas, ariel, Orrefors 1965.
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
Budhistorik
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
Fair warning
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
Aktuellt bud:
17 000 SEK