966
284885

MATTA. Rölakan. 225 x 169 cm.

Utropspris
7 000 - 9 000 SEK
610 - 785 EUR
639 - 821 USD
Klubbat pris
6 000 SEK
MATTA. Rölakan. 225 x 169 cm.

Sverige 1950-60-tal. Romboidliknande mönster i olika gula, blå, gröna och bruna nyanser samt benvitt.

Något slitage, smärre fläckar och lagningar. Något skadade fransar.