Etsning och färgkakvatint, 1997, signerad med blyerts VIII/X, tryckt av Watanabe Studio Ltd., New York, utgiven av Edition Schellmann, New York. 42,5 x 52,3 cm.
Ej examinerad ur ram.
Proveniens
Barbara Krakow Gallery, Boston.
×
Logga in
Kunde inte logga in