"Giufà e la berretta rossa, state II"
Färgetsning, 1989, akvatint, relief och kopparstick, signerad i blyerts 4/5, tryckt och utgiven av Tyler Graphics Ltd, Bedford Village, New York. 148,7 x 193,7 cm.
Ej examinerad ur ram. Veck från tryckningen på bladets övre kant (13 cm).