478
286631

Bigert & Bergström (Mats Bigert, Lars Bergström)

(Sverige)
Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
349 - 523 EUR
365 - 547 USD
Klubbat pris
13 500 SEK
(Sverige)

"Klimatkamrarna - översikt"

Signerad Bigert & Bergström och daterad 1994 samt numrerad 3/6 a tergo. Blandteknik på glas 47 x 67 x 6 cm, inklusive ram.