Madeleine Pyk – en samling F769
512
312805

Mike & Doug Starn (Starn Twins)

(USA, Född 1961)
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
570 - 760 EUR
654 - 872 USD
Klubbat pris

Karin Aringer
Karin Aringer
Ansvarig specialist samtida konst och fotografi
+46 (0)702 63 70 57
(USA, Född 1961)

"# 110"

Signerad Mike och Doug och daterad 1996. Negativ/Celluloid monterad på plexiskiva, 20 x 20 cm.