Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
533
311572

Jason Middlebrook

(USA, Född 1966)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 940 - 2 420 EUR
2 220 - 2 770 USD
Klubbat pris

Jason Middlebrook
(USA, Född 1966)

"The great horned owl"

Signerad Jason Middlebrook och daterad 2006 a tergo. Akryl och färgpenna på papper 52 x 135 cm.

Proveniens

Galleri Charlotte Lund, Stockholm.

Galleri Charlotte Lund, Stockholm, “The Night Time is The Right Time”, 18 maj - 1 juli 2006.