539
303848

Jukka Mäkelä

(Finland, 1949-2018)
Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
1 940 - 2 910 EUR
2 220 - 3 330 USD
Klubbat pris

Jukka Mäkelä
(Finland, 1949-2018)

"Flash"

Signerad Jukka Mäkelä och daterad -06 a tergo. Blandteknik och collage på duk 50 x 40 cm.

Proveniens

Galleri Arnstedt & Kullgren, Båstad.

Galleri Arnstedt & Kullgren, Båstad, "The body is not a place but a state of mind", 7 - 26 juli 2007.