1025
307445

ARMBAND, briljant- och gammalslipade diamanter, tot. ca 12 ct. Art Deco, 1930-tal.

Utropspris
90 000 - 95 000 SEK
8 540 - 9 010 EUR
9 770 - 10 300 USD
Klubbat pris

Platina. Franska stämplar. L. 17,5 cm.