1063
307446

ARMBAND, Van Cleef & Arpels, skuren lapis lazuli med briljantslipade diamanter, tot. ca 1.50 ct. 1960-tal.

Utropspris
60 000 - 65 000 SEK
5 750 - 6 230 EUR
6 500 - 7 040 USD
Klubbat pris

18k guld. Stämplat VCA 119409 samt franska kontrollstämplar. L. 18 cm.

Visst slitage.