1063
307446

ARMBAND, Van Cleef & Arpels, skuren lapis lazuli med briljantslipade diamanter, tot. ca 1.50 ct. 1960-tal.

Utropspris
60 000 - 65 000 SEK
5 230 - 5 670 EUR
5 470 - 5 930 USD
Klubbat pris

18k guld. Stämplat VCA 119409 samt franska kontrollstämplar. L. 18 cm.

Visst slitage.