1232
312380

COLLIER/HÄNGSMYCKE, Cartier, briljantslipade diamanter, tot. ca 1.50 ct, i form av hjärta.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 320 - 1 760 EUR
1 400 - 1 870 USD
Klubbat pris
17 000 SEK

18k vitguld. Signerad Cartier, AA9266, 1999. L. 39 cm.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

342. Hans J. Wegner, fåtölj, "Bamse", AP-stolen, Danmark 1950-60-tal.
Utropspris
75 000 - 100 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK