1301
316755

ARMBAND, gammalslipad diamant, ca 1 ct, samt mindre diamanter. Art Deco, 1930-tal.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 900 - 2 370 EUR
2 170 - 2 710 USD
Klubbat pris

18k vitguld. Franska stämplar. L. 16 cm.