1366
310903

ZENITH, Elite, automatisk, stål, ca 2000-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
703 - 879 EUR
746 - 933 USD
Klubbat pris
6 000 SEK

Herrur, boett och viklås stål, datum, liten sekundvisare, läderarmband. Serie nr. 01/02.1125.680.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

380. Märta Måås-Fjetterström, matta, "Röd grön äng", rölakan, ca 299 x 206 cm, signerad AB MMF.
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK