1381
316967

MUSIKUR, kvartrepeter, signerad Breguet à Paris. Paris, sent 1800-tal.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 780 - 2 220 EUR
1 850 - 2 320 USD
Klubbat pris
31 000 SEK

Boett 18k guld, innerboett i gulmetall metall, boett nr 343, 7984. Skada på emalj. Funktion garanteras ej.

Tilläggslista

Fickuret är inte Breguet, utan märkt Breguet à Paris.