1395
316892

SPINDELUR, Dunant, London, guld, 1700-talets mitt.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Klubbat pris
8 000 SEK

Boett samt fodral 18k guld, reliefboett, slitage. Funktion garanteras ej.