1428
303097

VAS, keramik. Qing dynastin, 16/1700-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Med stiliserad drake om livet. Höjd 33,5 cm.

Sprickor, krackelyr.