1484
282525

MATSALSBORD, hardwood, tidigt 1900-tal.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
955 - 1 150 EUR
1 090 - 1 300 USD
Klubbat pris
28 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Sarg med skuren dekor samt lådor. Total längd 174 cm, bredd 125 cm, höjd 82 cm. Fotgaller medföljer.

Slitage och fläckar.